301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Kasım 2018 - Salı 14:11
 
GÖLKÖY DEVLET HASTANESİ YENİLENDİ
1991 yılından bu yana Hizmet veren Gölköy Devlet hastanesi ana binası ile 2010 yılından bu yana hizmet veren Ek bina’da Ordu Sağlık Müdürlüğü tarafından başlatılan bakım onarım çalışmaları tamamlandı.
Gündem Haberi


1991 yılından bu yana Hizmet veren Gölköy Devlet hastanesi ana binası ile 2010 yılından bu yana hizmet veren Ek bina’da Ordu Sağlık Müdürlüğü tarafından başlatılan bakım onarım çalışmaları tamamlandı.
Çalışma çerçevesinde başta dış cephe olmak üzere Acil servis, ameliyathane, pvc kaplamalar, poliklinik alanları, Hemodiyaliz servisi, personel dinlenme odaları, hastane içi yönlendirme tabela ve etiketleri, tıbbi atık depolama alanı, medikal gaz sistemi, palyatif bakım servisi, merkezi oksijen otomasyon sistemi, yangın söndürme teribatları, ısınma tesisatları ve kalorifer kazanı, hasta karşılama ve bekleme alanları proje çerçevesinde komple elden geçirilerek yenilendi.
Yapılan bakım onarım çalışmaları hakkında bilgi veren Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Ergün Yanmaz; “yaklaşık 4 ay önce başlayan tadilat çalışmaları hedeflenen zamanda tamamlanmıştır. Acil Servisteki düzenlemelerimizi 2 ay gibi kısa sürede tamamladık. Bu çalışmalar çerçevesinde, yoğun olan Acil servisimizde acil hizmetlerin daha hızlı ve kaliteli yapılabilmesi, ayrıca hasta bekleme sürelerinin azaltılıp hasta memnuniyetinin arttırılabilmesi için 2. Bir poliklinik yapılarak faaliyete girdi. Acil Servis ambulans hasta girişi ile ayaktan hasta girişi birbirinden ayrıldı. Böylelikle sedye ile hastaneye gelen vatandaşlara daha hızlı müdahalede bulunulması sağlandı” dedi.
Sağlık hizmeti veren çalışanlarının rahat ve huzurlu bir ortamda çalışabilmesi içinde bir takım düzenlemeler yapıldığını ifade eden İl Sağlık Müdürü Dr. Ergün Yanmaz, “özellikle acil serviste dinlenme odası olmaması nedeniyle, çalışan memnuniyeti için buradaki bölüm yeniden düzenlenmiştir. Hem sağlık personelimizin hem de hekimlerimizin dinlenebilmeleri için odaları daha kullanışlı ve ferah bir hale getirilmiştir” dedi.
Gölköy Devlet Hastanesinde Palyatif Bakım Servisinin kurulması için büyük gayret gösterdiklerini ve bu gayretleri sonucunda Palyatif Bakım Servisinin hastaneye kazandırıldığını söyleyen Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Ergün Yanmaz, “Gölköy halkımıza ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Dr. Ergün Yanmaz son olarak 4 ayda tamamlanan bakım-onarım ve tadilat çalışmaları sürecinde kendilerine anlayış gösteren hasta, hasta yakınları ve tüm çalışanlara teşekkür ederek, “ Amacımız hastalarımıza, hasta yakınlarımıza, ziyaretçilerimize ve hastane personelimize daha kaliteli hizmet götürmek” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: GÖLKÖY, DEVLET, HASTANESİ, YENİLENDİ,
Yorumlar
Ordu
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 18.10.2019
Bugün
17° - 22°
Cumartesi
18° - 21°
Pazar
17° - 21°
Ulusal Gazeteler
Ordu

Güncelleme: 18.10.2019
İmsak
05:11
Sabah
06:35
Öğle
12:19
İkindi
15:21
Akşam
17:52
Yatsı
19:11
Arşiv Arama
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Haber Yazılımı