BAŞARILI SPORCULAR’DAN ZiYARET
Gündem
17.05.2019 - 16:02, Güncelleme:
15.06.2023 - 07:39 3784+ kez okundu.
BAŞARILI SPORCULAR’DAN ZiYARET
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinde ilimizde gösteri yapacak olan, Avrupa ve Dünya Taekwondo Şampiyonu Sporcular ve antrenörleri İl Müdürü Mustafa Genç'i makamında ziyaret etti.
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinde ilimizde gösteri yapacak olan, Avrupa ve Dünya Taekwondo Şampiyonu Sporcular ve antrenörleri İl Müdürü Mustafa Genç'i makamında ziyaret etti.
Ayrıca Türkiye'nin çeşitli illerinde Yüzme, Softbol, Wushu, Boks, Judo branşlarında derece giren sporcular İl Müdürü Mustafa Genç’i makamında ziyaret etti.
Wushu’ da dereceye giren sporcular:
26 Nisan-02 Mayıs düzenlenen Beşincisi Avrupa Şampiyonası Wushukungfu Moskova Rusya’da
Gamzenur Sarı, Oya Kömürcü, Gülnihal Çarkaci, Feyza Kevser Kurt, dört sporcu Avrupa İkincisi Oldu.
Bedensel Engelliler’ de dereceye giren sporcular:
27-29 Nisan Antalya’nın Alanya ilçesinde düzenlenen
Bedensel Engelliler Yüzme Türkiye Birincisi Kazım Agah
Judo’ da dereceye giren sporcular:
3-5 Mayıs Ankara’da düzenlenen Okul sporları Türkiye Yıldızlar şampiyonasında
Resul Yanlız, 60kg ücüncü
Gülsüm Agac +63kg Türkiye üçüncüsü oldu.
Boks’ ta dereceye giren sporcular:
02-07 Mayıs 2019 Yozgat da düzenlenen Boks Türkiye Şampiyonsında, Liseler arası A katorisinde
Ahmet Şenol,91kg, Türkiye Birincisi
Buğra Efe Bayramiç,49kg Türkiye üçüncüsü oldu.
15-18 Nisan 2019 da Mersin’de düzenlenen Liseler arası B katorisinde Ahmet Şen, +80kg Türkiye Üçüncü
Tolgahan Aktaş, 63kg Türkiye üçüncüsü oldu.
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinde ilimizde gösteri yapacak olan, Avrupa ve Dünya Taekwondo Şampiyonu Sporcular ve antrenörleri İl Müdürü Mustafa Genç'i makamında ziyaret etti.
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinde ilimizde gösteri yapacak olan, Avrupa ve Dünya Taekwondo Şampiyonu Sporcular ve antrenörleri İl Müdürü Mustafa Genç'i makamında ziyaret etti.
Ayrıca Türkiye'nin çeşitli illerinde Yüzme, Softbol, Wushu, Boks, Judo branşlarında derece giren sporcular İl Müdürü Mustafa Genç’i makamında ziyaret etti.
Wushu’ da dereceye giren sporcular:
26 Nisan-02 Mayıs düzenlenen Beşincisi Avrupa Şampiyonası Wushukungfu Moskova Rusya’da
Gamzenur Sarı, Oya Kömürcü, Gülnihal Çarkaci, Feyza Kevser Kurt, dört sporcu Avrupa İkincisi Oldu.
Bedensel Engelliler’ de dereceye giren sporcular:
27-29 Nisan Antalya’nın Alanya ilçesinde düzenlenen
Bedensel Engelliler Yüzme Türkiye Birincisi Kazım Agah
Judo’ da dereceye giren sporcular:
3-5 Mayıs Ankara’da düzenlenen Okul sporları Türkiye Yıldızlar şampiyonasında
Resul Yanlız, 60kg ücüncü
Gülsüm Agac +63kg Türkiye üçüncüsü oldu.
Boks’ ta dereceye giren sporcular:
02-07 Mayıs 2019 Yozgat da düzenlenen Boks Türkiye Şampiyonsında, Liseler arası A katorisinde
Ahmet Şenol,91kg, Türkiye Birincisi
Buğra Efe Bayramiç,49kg Türkiye üçüncüsü oldu.
15-18 Nisan 2019 da Mersin’de düzenlenen Liseler arası B katorisinde Ahmet Şen, +80kg Türkiye Üçüncü
Tolgahan Aktaş, 63kg Türkiye üçüncüsü oldu.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.